به گزارش پایگاه خبری ۱۵ دی ابرکوه”سرهنگ علیرضا صالحی روز یکشنبه به مناسبت هفته ناجا در گفت و گو با ۱۵ دی با تجلیل از امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر اظهار کرد: واحدهای انتظامی با تمام توان و قدرت با الهام از احکام نورانی اسلام ناب محمدی (ص) و با تلاش جهادی خود با پیروی از فرماندهی معظم کل قوا نظم و امنیت پایداری را بر جامعه حاکم کرده اند.
وی با ارایه گزارشی از فعالیت این نیرو افزود: با تلاش و فعالیت های شبانه روزی ماموران انتظامی و همکاری مردم وقوع سرقت در شهرستان ۱۴ درصد در همسنجی با سال قبل کاهش یافته است.
وی ادامه داد: مردم ابرکوه در یکسال گذشته ۱۲هزار و ۲۴۵ بار با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند که پنجهزار و ۱۴۰مورد آن عملیاتی شده است.
این مسئول انتظامی از افزایش کشف مواد مخدر در یکسال گذشته به میزان چهار برابر اشاره کرد و ادامه داد: در این مدت ۱۸۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد و ۲۷۲نفر متهم دستگیر و به دادگاه معرفی شدند.
فرمانده انتظامی ابرکوه با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم با ارایه مشاوره از اولویت های این نیروست، تاکید کرد: به حمدالله در ایام سوگواری سید سالار شهیدان آیین سوگواری با نظم خاصی در شهرستان برگزار شد و هیچ گونه گزارشی از بی نظمی رخ نداد .
وی افزود: برای برقراری نظم و امنیت در این شهرستان مردم ۲۶۵ مورد با سامانه ۱۹۷ تماس برقرار و تشکر کردند که این عدد نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۲برابر افزایش دارد.
فرماندهی انتظامی ابرکوه برای حفظ نظم و امنیت و مبارزه با مواد افیونی با پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ۱۴ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.